Vestigingen

/Vestigingen
Vestigingen 2018-11-02T15:39:43+00:00

Met 7 vestigingen is HuurMaat altijd in de buurt

HuurMaat is een snelgroeiende professionele verhuurorganisatie met een breed assortiment materieel voor zowel bedrijven als particulieren. HuurMaat verhuurt een ruime keuze aan hoogwerkers, steigers, gereedschappen en machines.

Aankoppelen en wegwezen

Onze verhuurvestigingen zijn gemakkelijk en snel bereikbaar. De vestigingen zijn zo ingericht dat u eenvoudig machines en gereedschappen kunt laden. Bij HuurMaat is het…. aankoppelen en wegwezen!

Bezorgen en pinnen op locatie

De steiger of hoogwerker op het werk bezorgen is geen probleem bij HuurMaat. Kun jij lekker doorgaan met je werk. En de borg pin je gewoon bij het bezorgen.

HuurMaat Alphen aan den Rijn

Anthonie van Leeuwenhoekweg 16
2408 AM Alphen aan den Rijn
T 0172 – 424 464
E alphen@huurmaat.nl

Geopend maandag – vrijdag
07:00 tot 17:00 uur

Open Google Maps

HuurMaat Amsterdam Centrum

Zeeburgerpad 36
1019 AA Amsterdam
T 020 – 463 27 55
E amsterdam600@huurmaat.nl

Geopend maandag – vrijdag
07:00 tot 17:00 uur

Open Google Maps

HuurMaat Leiden Noord

Hallenweg 3
2316 JX Leiden
T 071 – 572 08 60
E leiden-noord@huurmaat.nl

Geopend maandag – vrijdag
07:00 tot 17:00 uur

Open Google Maps

HuurMaat Leiden Zuid

Rooseveltstraat 36
2321 BM Leiden
T 071 – 528 28 55
E leiden@huurmaat.nl

Geopend maandag – vrijdag van 07:00 tot 17:00 uur
En zaterdag van 08:00 tot 12:00 uur

Open Google Maps

HuurMaat Katwijk

Blekerstraat 32
2222 AN Katwijk
T 071 – 40 101 97
E katwijk@huurmaat.nl

Geopend maandag – vrijdag
07:00 tot 17:00 uur

Open Google Maps

HuurMaat Vlaardingen

Edisonstraat 12
3133 KG Vlaardingen
T 010 – 435 44 24
E vlaardingen@huurmaat.nl

Geopend maandag – vrijdag
07:00 tot 17:00 uur

Open Google Maps

HuurMaat Amsterdam Sloterdijk

Baionen 6
1046 CK Amsterdam
T 020 – 592 99 06
E amsterdamsloterdijk@huurmaat.nl

Geopend maandag – vrijdag
07:00 tot 17:00 uur

Open Google Maps

HuurMaat Administratie

Heb je administratieve vragen?

Hallenweg 3
2316 JX Leiden
T 071 – 528 91 00

E administratie@huurmaat.nl